KONST / Litografier / Färglitografi 12422173
nr 1242 2173
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 140/360. Motivet: 36x56 cm
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:35:18
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
18 mar